Zásady vracení peněz a vrácení zboží

Zrušení objednávky v Lékárně Česká 24/7 je jednoduchý a pohodlný proces, který poskytujeme našim zákazníkům. Snažíme se, aby byl váš zážitek z nakupování co nejuspokojivější, ale někdy nastanou situace, kdy může být nutné objednávku zrušit. Zde jsou základní pojmy, které byste měli znát:

1. Lhůty pro zrušení objednávky:Svou objednávku můžete zrušit ještě před odesláním. Jakmile bude vaše objednávka odeslána, zrušení není možné, ale vždy můžete využít našich zásad vracení zboží.

2. Proces zrušení: Chcete-li zrušit svou objednávku, kontaktujte prosím náš zákaznický servis na kontaktních údajích uvedených na webových stránkách. Uveďte prosím číslo objednávky a důvod zrušení. Pokusíme se váš požadavek zpracovat co nejrychleji.

3. Vrácení peněz: Pokud objednávku úspěšně zrušíte, zaplacená částka bude vrácena na váš účet během několika pracovních dnů.

Podmínky vrácení

Vážíme si vaší důvěry v naši lékárnu Lékárna Česká 24/7 a garantujeme vrácení peněz nebo výměnu produktu v následujících případech:

1. Vady produktu: Pokud je produkt, který jste obdrželi, vadný nebo nesplňuje uvedené vlastnosti, zavazujeme se vám vrátit peníze nebo vyměnit produkt za podobný do 14 dnů od přijetí objednávky. p>

2. Zrušení objednávky před odesláním: Jak již bylo uvedeno dříve, objednávku můžete zrušit před odesláním a získat plnou náhradu.

3. Zrušení zboží z jiných důvodů: Pokud si nákup rozmyslíte nebo zvolíte jiný produkt, poskytujeme také možnost vrácení do 14 dnů od obdržení objednávky. Produkt však musí být v původním obalu a nepoužitý.

Položky, které nelze vrátit

Aby byly zajištěny standardy bezpečnosti a kvality, některé položky nelze vrátit. Upozorňujeme, že následující kategorie produktů jsou vyloučeny z vracení:

1. Léky: Podle zákona léky obecně nepodléhají vrácení. Vrácené léky nemůžeme přijmout, i když je obal neporušený.

2. Položky s omezeným datem vypršení platnosti:Položky s omezeným datem vypršení platnosti nelze vrátit, pokud vypršelo datum vypršení platnosti.

3. Produkty podléhající zvláštním podmínkám skladování: Některé produkty vyžadují zvláštní skladovací podmínky, jejichž porušení může ovlivnit kvalitu produktu. Takové zboží proto nelze vrátit.

Vrácení peněz

Zaručujeme vrácení peněz, pokud budou splněny výše popsané podmínky vrácení. Vrácení peněz bude provedeno na stejnou platební kartu nebo účet, ze kterého byla platba provedena. Doba vrácení peněz se může lišit v závislosti na bance nebo platebním systému, ale snažíme se vrátit peníze co nejrychleji.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete vrátit nebo vyměnit položku, kontaktujte náš tým podpory pomocí kontaktů uvedených na webu. Jsme vždy připraveni pomoci vám vyřešit jakékoli problémy související s objednávkami a vracením zboží v Lékárně Česká 24/7 .

Nezapomeňte, že vaše spokojenost je naší prioritou a děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás příjemný a bez stresu.